Izveidots Latvijas kultūras aktualitāšu portāls vācu valodā

27.05.2020. 11:08
Izveidots Latvijas kultūras aktualitāšu portāls vācu valodā

Latvijas vēstniecība Vācijā ir izveidojusi kultūras notikumu portālu vācu valodā kultur-lettland.de, kurā no 27.maija tiks piedāvāta aktuāla informācija par Latvijas kultūras norisēm Vācijā, kā arī par vācu publiku interesējošiem notikumiem Latvijā.

Latvijas vēstniecība Berlīnē uztur ciešas saites ar latviešu māksliniekiem Vācijā un regulāri sadarbojas dažādos pasākumu formātos, aktīvi informējot par šiem notikumiem vēstniecības sociālo tīklu profilos Facebook, Twitter un Instagram. Nozīmīgu lomu šajā darbā ieņem arī Vācijas institūciju un parteru iesaiste gan federālajā, gan reģionālajā līmenī un arī inovatīvu pasākumu konceptu īstenošana. Tagad šīm aktivitātēm pievienojas pārskatāms kultūras notikumu portāls vācu valodā.

Latvijas kultūras pārstāvji pēdējo gadu laikā Vācijā guvuši vērā ņemamus panākumus. Diriģenti Andris Nelsons un Ainārs Rubiķis, operdziedātāja Elīna Garanča, ērģelniece Iveta Apkalna, Valsts akadēmiskais koris “Latvija” u.c. ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu Vācijas kultūras dzīvē. Latvijas literatūra, filmas, māksla, dizains un arī dažādi jauni inovatīvi pasākumu koncepti gūst arvien lielākus panākumus Vācijā.

Jaunizveidotais portāls ļaus vācu auditorijai gūt plašāku ieskatu Latvijas kultūras dzīvē un pārskatāmi uzzināt par nozīmīgākajiem latviešu mākslinieku pasākumiem Vācijā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā