Vēstniecība iepazīstina Berlīnes Rotary klubu ar Latvijas aktualitātēm

03.09.2019. 13:26
Vēstniecība iepazīstina Berlīnes Rotary klubu ar Latvijas aktualitātēm

2.septembrī Latvijas vēstniecību Vācijā apmeklēja Berlīnes Rotary kluba (Berlin Süd) prezidente Klaudija Luksa (Claudia Lux) un tā biedri, lai uzzinātu par Latvijas politikas, ekonomikas, kultūras u.c. aktualitātēm.

“Mēs ļoti novērtējam tiešu un personīgu kontaktu, jo bez cilvēciskas saskarsmes un nepastarpinātas domu apmaiņas nebūtu bijis iespējams arī Baltijas ceļš, kura 30. gadadienu mēs šoruden atzīmējam,” atklājot tikšanos, uzsvēra Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa.

Vēstniecības nozares atašejs eksporta un investīciju jautājumos Helmuts Salnājs kluba biedrus iepazīstināja ar Latvijas aktualitātēm un sasniegumiem ekonomikas un tirdzniecības jomās, kā arī pastāstīja par tūrisma iespējām Latvijā. Pasākuma noslēgumā viesi aktīvi izmantoja iespēju uzdot jautājumus un piedalījās diskusijā ar vēstnieci un vēstniecības darbiniekiem, apskatot plašu tēmu spektru.

Rotary klubs ir organizācija, kas visā pasaulē vieno ap 1,2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Rotary biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un cenšas veicināt mieru un labu gribu visā pasaulē. Šobrīd vairāk nekā 200 pasaules valstīs un reģionos darbojas ap 35 000 klubu. Latvijā pirmais Rotary klubs dibināts 1932.gadā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā