Vēstniece Skujiņa un ministrs Dūklavs atklāj Latvijas stendu pasaules lielākajā pārtikas izstādē Berlīnē

18.01.2019. 17:24
Vēstniece Skujiņa un ministrs Dūklavs atklāj Latvijas stendu pasaules lielākajā pārtikas izstādē Berlīnē

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 18. janvārī atklāja Latvijas stendu pasaules lielākajā pārtikas un lauksaimniecības izstādē „Zaļā nedēļa“ jeb Grüne Woche, kurā plaši pārstāvēti Latvijas uzņēmumi.

Latvijas stends atrodams hallē 8.2, ar stenda numuru 105. Tajā pārstāvēti Latvijas lauksaimniecības un pārtikas nozares uzņēmumi, kā arī tiek prezentētas Latvijas lauku tūrisma iespējas un seno amatu tradīcijas ar Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja amatnieku iesaisti.

Berlīnē ar saviem ražojumiem iepazīstinās sekojoši Latvijas uzņēmumi: “Brāļu alus”, “Užavas alus”, “Lāči”, “Dona”, “Rēzeknes gaļas kombināts”, “Ilgezeem”, “Aibi”, “Rīgas piensaimnieks”, “Brīvais Vilnis”, “Kurzeme GB”, “Karavela”, “Gamma-A”, “Rānda”, “IR Avots”, “Kalnu medus”, “Baltic Wild”, “Kurzemnieku ražojumi”, “55 mārītes”, “Rīta putni”, “Skrīveru pārtikas kombināts” un dažādi mājražotāji no visas Latvijas. Tāpat pārstāvēts būs rudens izstādes “Riga Food 2018” Tautas garšas uzvarētājuzņēmums “Latgolys golds”.

„Zaļā nedēļa“ norisināsies līdz š.g. 27. janvārim. Tās ietvaros tiekas arī lauksaimniecības ministri, starptautiskās vides vadošie lauksaimniecības uzņēmējdarbības pārstāvji un Berlīnes apmeklētāji, kuriem interesē viss par un ap lauksaimniecību un pārtiku. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 400 000 interesentu.

Vairāk informācijas par izstādi: www.gruenewoche.de.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā