Vēstniece Skujiņa Ķīlē tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas augstākajām amatpersonām

08.01.2019. 11:02
Vēstniece Skujiņa Ķīlē tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas augstākajām amatpersonām

No 8. līdz 9. janvārim Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa apmeklēs Šlēzvigas-Holšteinas galvaspilsētu Ķīli, kur tiksies ar federālās zemes augstākajām amatpersonām. Vēstnieci vizītē pavadīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Vācijā vadītājs Helmuts Salnājs.

Ķīlē vēstniece tiksies ar Šlēzvigas-Holšteinas federālās zemes ministru prezidentu Danielu Ginteru (Daniel Günther), ekonomikas ministru Dr. Berndu Buholcu (Bernd Buchholz), kā arī parlamenta prezidentu Klausu Šlī (Klaus Schlie). Ar amatpersonām paredzēts pārrunāt starpparlamentārās attiecības, kā arī sadarbību ekonomikas, kultūras un tūrisma jomās.

Ginters ir Vācijas Kristīgo demokrātu apvienības (CDU) biedrs un ministru prezidenta amatu ieņem kopš 2017. gada, veidojot koalīciju ar Brīvo demokrātu partiju (FDP) un Vācijas Zaļo partiju (Grüne).

Šlēzvigā-Holšteinā atrodas vairākas nozīmīgas Baltijas jūras ostas un bijušās Hanzas savienības pilsētas, līdz ar to reģionam ir vēsturiski ciešas ekonomiskās saites ar Baltijas reģionu. Latvija šobrīd ir Baltijas jūras valstu padomes prezidējošā valsts.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā