Berlīnē prezentēs Latvijas skaistākās bērnu grāmatas

30.11.2018. 14:59
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Berlīnē prezentēs Latvijas skaistākās bērnu grāmatas

30. novembrī Berlīnes kultūras centrā “ostPost” un bērnu starptautiskās literatūras grāmatnīcā “Mundo Azul” mazie lasītāji, viņu vecāki un citi interesenti tiks iepazīstināti ar starptautisku atzinību guvušo Latvijas bērnu literatūru.

Kultūras centrā “ostPost” notiks tikšanās ar slaveno dzejnieci un bērnu grāmatu autori Inesi Zanderi, kura sniegs ieskatu savā krāsainajā dzejas un stāstu pasaulē. Lasījumam sekos kopīga bērnu iemīļoto animāciju filmu “Lupatiņi” skatīšanās, kā arī radošā darbnīca, kuru vadīs “Lupatiņu” audumu pasaules idejas autore Ūna Laukmane.

Savukārt bērnu starptautiskās literatūras grāmatnīcā “Mundo Azul” būs apskatāma izdevniecības “Liels un mazs” grāmatu izstāde, tai skaitā bilžu grāmatu sērija “Bikibuks”, kas nesen saņēmusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas balvu. Izstādes atklāšanā izdevniecības “Liels un mazs” direktore Alīse Nīgale iepazīstinās viesus ar izdevniecības darbu, kā arī tās nākotnes plāniem.

Berlīnes apmeklējuma ietvaros izdevniecībai paredzētas vairākas tikšanās ar Vācijas izdevējiem un grāmatnīcām.

Bērnu literatūras pasākums ir viena no Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas norisēm Vācijā. Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā