Vācijas Federālajā Aizsardzības ministrijā atklāta Baltijas valstu karavīriem veltīta fotoizstāde

29.11.2018. 17:39
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Vācijas Federālajā Aizsardzības ministrijā atklāta Baltijas valstu karavīriem veltīta fotoizstāde

29. novembrī Vācijas Federālās Aizsardzības ministrijā atklāta Latvijas, Lietuvas un Igaunijas karavīriem veltīta fotoizstāde, kura ministrijā izstādīta par godu Baltijas valstu simtgadēm.

Izstādi veido 40 lielformāta fotogrāfijas, kuras attēlo karavīru ikdienu gan dzimtenē, gan ārvalstu misijās. No Latvijas puses izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Aizsardzības ministriju (AM) un Latvijas aizsardzības atašeju Vācijā pulkvedi Edgaru Einiku. Fotogrāfijas nodrošina AM Militāri publisko attiecību departaments.

Izstāde izvietota ministrijas darba telpās un galvenokārt domāta plašajam ministrijas darbinieku un oficiālo apmeklētāju lokam. Fotogrāfijas Federālajā Aizsardzības ministrijā tiks izrādītas līdz 2019. gada februāra beigām. Piekļuve izstādei nav publiska.

Federālās Aizsardzības ministrijas telpās jau vairākkārt bijušas apskatāmas fotoizstādes, taču pirmo reizi izstādes autori ir ārvalstu partneri, šajā gadījumā Baltijas valstis.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā