Vēstniecībā Berlīnē atklāj mākslinieces Edītes Grīnbergas izstādi

26.10.2018. 21:50
Vēstniecībā Berlīnē atklāj mākslinieces Edītes Grīnbergas izstādi

26. oktobrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa ar uzrunu atklāja Vācijā labi zināmās latviešu mākslinieces Edītes Grīnbergas izstādi “Geteiltes Licht” jeb “Lauztā gaisma”.

Ar Grīnbergas izstādi vēstniecība Berlīnē turpina tradīciju savās telpās izrādīt atzītu Latvijas mākslinieku darbus. Izstāde vēstniecībā būs apskatāma līdz 2019. gada 12. janvārim. Lai apskatītu izstādi, apmeklējums jāpiesaka iepriekš pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Grīnberga dzimusi 1965. gadā Rīgā. Viņa mācījusies Jāņa Rozentāla mākslas skolā un pēc tam pabeigusi Latvijas Mākslas akadēmiju, kur apguva glezniecību un tekstila dizainu. 1990. gadā Grīnberga pārcēlās uz Berlīni, kur dzīvo arī šobrīd. Viņa ir Berlīnes mākslas galerijas Friedmann-Hahn māksliniece. Grīnbergas darbi iekļauti daudzās privātās un muzeju kolekcijās, t.sk. Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijā.

Gatavojoties izstādei vēstniecībā, māksliniece ciklam uzgleznojusi divus jaunus darbus, iekļaujot kompozīcijā Latvijas pilsoņa pasi.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā