Vēstniecībā Berlīnē viesojas tradīcijām bagātā Vācijas-Francijas sadraudzības biedrība

16.10.2018. 17:18
Vēstniecībā Berlīnē viesojas tradīcijām bagātā Vācijas-Francijas sadraudzības biedrība

16. oktobrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa vēstniecībā uzņēma tradīcijām bagāto Vācijas-Francijas sadraudzības biedrību (Deutsch-Französische Gesellschaft Berlin e.V.) un iepazīstināja tās vadītāju Jensu-Henriku Lambartu (Jens-Henrik Lambart) un biedrus ar Latviju un tās politiskajām aktualitātēm.

Vēstniece Skujiņa uzsvēra Latvijas valsts simtgades nozīmīgumu, sniedza nelielu ieskatu valsts vēsturē, kā arī izcēla Latvijas nemainīgo proeiropeisko un transatlantisko kursu. Vēstniece pievērsās arī Latvijas ekonomikai, uzsverot informācijas un nākotnes tehnoloģiju pieaugošo nozīmi ekonomikas izaugsmē.

Savukārt vēstniecības kultūras un mediju projektu vadītājs Kaspars Adijāns viesus iepazīstināja ar aktualitātēm kultūras un tūrisma jomā.

Biedrība ir senākā un tradīcijām bagātākā Vācijas-Francijas sadraudzības organizācija Vācijā. Tā dibināta 1928. gadā un šogad atzīmē savu 90. jubileju. Starp biedrības dibinātājiem ir tādas slavenas personības kā zinātnieks Alberts Einšteins, rakstnieks Tomass Manns un Vācijas pirmais Federālais kanclers Konrāds Adenauers.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā