Vēstniece Skujiņa ar uzrunu atklāj Ziemeļvācijas latviešu saietu Brēmenē

15.09.2018. 16:54
Vēstniece Skujiņa ar uzrunu atklāj Ziemeļvācijas latviešu saietu Brēmenē

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa 15. septembrī ar uzrunu atklāja Ziemeļvācijas latviešu saietu Brēmenē, kura mērķis bija pārrunāt ārvalstīs dzīvojošo tautiešu iespējas ietekmēt diasporas politiku un procesus Latvijā.

Saieta dalībnieki pārrunāja arī topošo Diasporas likumu, kā arī diskutēja par iespējām paaugstināt reemigrācijas pasākumu efektivitāti. Tāpat organizācijas apmainījās ar pieredzi jaunu biedru piesaistīšanā un savstarpējo kontaktu attīstīšanā.

Saietā uzrunu teica arī Eiropas Latviešu apvienības priekšsēdētājs Kristaps Grasis. Diskusijās piedalījās diasporas organizāciju pārstāvji no Hamburgas, Berlīnes, Brēmenes, Oldenburgas, Hannoveres, Minsteres un citām Vācijas pilsētām.

Ziemeļvācijas latviešu saietu rīkoja Latviešu Biedrība Hamburgā ar aktīvu Brēmenes latviešu atbalstu. Ar muzikālu uzstāšanos viesus priecēja latviešu folkloras kopa “Rīta rasa” no Berlīnes. Pasākumu atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kā arī Latvijas Goda konsulāts Brēmenē.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā