Vēstniece Skujiņa piedalās valsts simtgadei veltītā Vācijas–Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē

05.09.2018. 13:46
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Vēstniece Skujiņa piedalās valsts simtgadei veltītā Vācijas–Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē

5. septembrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu simtgadēm veltītā Vācijas-Baltijas uzņēmēju dienā Berlīnē, kuru sadarbībā ar vēstniecībām rīkoja Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera.

Pasākuma ietvaros Latvijas vēstniece, kā arī Igaunijas un Lietuvas vēstnieki piedalījās paneļdiskusijā, atskatoties uz paveikto līdzšinējā divpusējā sadarbībā un diskutējot par potenciālajām sadarbības iespējām nākamajiem simts gadiem. Paneļdiskusiju vadīja Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras direktors Florians Šrēders (Florian Schröder).

Pasākumā sevi prezentēja un dažādos sarunu formātos piedalījās vairāki vadoši Vācijas un Baltijas valstu uzņēmumi, t.sk. Latvijā lielākais IT pakalpojumu eksportētājs SIA SWH SETS, kurš 2015. gadā saņēmis Vācijas Tirdzniecības balvu Latvijā (Preis der Deutschen Wirtschaft in Lettland). Tāpat pasākumā bija pārstāvēts Vācijas uzņēmums LIDL, kura veikalu tīkls nesen ienācis Baltijas valstīs.

Dalībnieki diskusijās pievērsās tādām tēmām kā jaunuzņēmumi, IT nozare, radošās industrijas, tirdzniecība, pakalpojumi, loģistika un ražošana.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā