Vēstniece Skujiņa tiekas ar Lejassaksijas amatpersonām un apmeklē IT izstādi CeBIT

13.06.2018. 17:07

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa 13. jūnijā darba vizītē apmeklēja Lejassaksijas federālās zemes galvaspilsētu Hannoveri, kur tikās ar Landtāga prezidenti Dr. Gabrieli Andretu (Gabriele Andretta), apmeklēja Lejassaksijas Tirdzniecības kameru un noslēgumā devās uz starptautisko informācijas tehnoloģiju (IT) izstādi CeBIT, kurā pārstāvēti vairāki Latvijas uzņēmumi.

Tiekoties ar Landtāga prezidenti Andretu, puses pārrunāja divpusējo attiecību aktualitātes un Eiropas Savienības dienaskārtības jautājumus. Vizītes ietvaros vēstniece apmeklēja arī Lejassaksijas Industrijas un tirdzniecības kameru (Industrie- und Handelskammer Hannover), kur tikās ar tās vadītāju Dr. Horstu Šrāgi (Horst Schrage) un starptautiskās nodaļas vadītāju Tilmanu Brunneru (Tilman Brunner).

Vizītes noslēgumā vēstniece Skujiņa apmeklēja pasaulē lielāko informācijas tehnoloģiju izstādi CeBIT, kurā šogad pārstāvēti Latvijas uzņēmumi “Mapon”, “Zabbix”, “Evelatus” un “Proks”.

Latviju un Lejassaksiju vieno aktīva sadarbība gan tirdzniecības, gan pašvaldību jomā. 2016. gadā Lejassaksiju vizītē apmeklēja Ministru prezidents Māris Kučinskis, 2015. gadā Lejassaksijā norisinājās viens no centrālajiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pasākumiem Vācijā “Latvijas dienas Hannoverē”.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā