Gīterslo pilsētā atklāj Alekseja Naumova izstādi

05.03.2018. 16:55
Gīterslo pilsētā atklāj Alekseja Naumova izstādi

4. martā Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa atklāja profesora Alekseja Naumova un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu darbu izstādes atklāšanu Gīterslo pilsētas Mākslas biedrībā. Latviju ar šo pilsētu un reģionu saista cieša sadarbība pašvaldību jomā.

“Starp Latviju un Gīterslo reģionu notiek aktīva un regulāra sadarbība, kas iedibināta jau uzreiz pēc Latvijas neatkarības atgūšanas – šobrīd ar gandarījumu varam atskatīties uz sadraudzību vesela ceturtdaļgadsimta garumā,” atzīmēja vēstniece Inga Skujiņa. “Aktuālā izstāde ir vēl viens apliecinājums ciešajai reģionu sadarbībai, kas īstenojas gan kopēju kultūras projektu veidā, gan arī uzņēmējdarbībā, izglītībā un citās jomās. Lielisks aktīvās sadarbības apliecinājums ir arī Latvijas Ministru prezidenta Māra Kučinska nesenā vizīte Gīterslo,” uzsvēra vēstniece.

Izstādes atklāšanā Gīterslo Mākslas biedrībā piedalījās arī gleznu autors un LMA bijušais rektors profesors Naumovs, kā arī izstādes kuratore, latviešu izcelsmes mākslas zinātniece, Dr. Silvana Kreijere (Silvana Kreyer). Tāpat klāt bija vairāki LMA studenti, kuru darbi iekļauti ekspozīcijā.

Gīterslo pilsētā izstāda būs apskatāma no 4. marta līdz 7. aprīlim. Tajā eksponētas profesora Naumova gleznas un 15 LMA studentu darbi. Izstādē iekļauti darbi no Naumova urbānās glezniecības projekta "Pasaules Ainava", ko profesors īsteno jau kopš 2011. gada.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā