Berlīnē prezentē Latvijas investīciju vidi un uzņēmumus

22.02.2018. 15:49
Berlīnē prezentē Latvijas investīciju vidi un uzņēmumus

21. februārī Berlīnē notika Latvijas - Vācijas uzņēmēju tikšanās un vairāku veiksmīgu Latvijas uzņēmumu prezentācija ekonomiskās sadarbības veicināšanas pasākumā Caffè Lette goes Concert, kuru ar uzrunu atklāja Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa. Pasākumu, kam sekoja grupas Latvian Voices koncerts vērienīgā Konzerthaus Berlin Baltijas mūzikas festivāla ietvaros, rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Vācijā.

“Mūs ar Vāciju vieno kopēja sapratne, ka nākotnes ekonomiskās izaugsmes atslēga ir digitalizācijā, augsto tehnoloģiju attīstībā un to veiksmīgā ieviešanā praksē. Mēs esam gandarīti, ka Latvijas un Vācijas ekonomiskās saites kļūst arvien ciešākas un savstarpējo investīciju apjoms turpina katru gadu stabili pieaugt,” uzrunā norādīja vēstniece Skujiņa, uzsverot Latvijas uzņēmumu panākumus digitalizācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomās.

Vācu apmeklētājiem, galvenokārt iepircējiem, žurnālistiem un citiem ar Vācijas uzņēmējvidi saistītiem pasākuma dalībniekiem, bija iespēja iepazīt Latvijas uzņēmumu Vaidava Ceramics, LinConcept, Rāmkalni, MILZU! un Abavas Vīni produkciju, kā arī uzzināt par sadarbības iespējām ar Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas Harmony Home inovatīviem ēku būves projektiem un par ārstu praktisku apmācību Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes kopprojektā Doctors’ SafeTrain. LIAA pārstāvniecība Vācijā Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju prezentēt sevi vācu partneriem ikgadējā ekonomiskās sadarbības veicināšanas pasākumā Caffè Lette.

Vācija ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem pasaulē. 2016. gadā Vācija kļuva par otro lielāko Latvijas tirdzniecības partneri.

Baltijas mūzikas festivāls, kuru rīko viens no nozīmīgākajiem Berlīnes koncertnamiem Konzerthaus Berlin, ievada Latvijas valsts simtgades svinības Vācijā. Festivāla ietvaros Berlīnē uzstājās tādi Latvijas mūziķi kā Iveta Apkalna, māsas Skrides, Valsts Akadēmiskais koris Latvija u.c.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā