Vēstniece Inga Skujiņa un operdziedātāja Elīna Garanča piedalās LTV filmas pirmizrādē Berlīnē

21.02.2018. 13:37
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Vēstniece Inga Skujiņa un operdziedātāja Elīna Garanča piedalās LTV filmas pirmizrādē Berlīnē

20. februārī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa ar Latvijas valsts simtgadei veltītu uzrunu piedalījās Latvijas Televīzijas (LTV) dokumentālās filmas “Paslēpes mūzikā” pirmizrādē Eiropas lielākajā kultūras filmu tirgū Avant Première 2018 Berlīnē, kuru apmeklēja arī filmas galvenā varone, slavenā latviešu operdziedātāja Elīna Garanča.

“Man ir patiess prieks, ka Latvijas valsts simtgade veicina arī Latvijas kino industrijas attīstību un vairāku starptautiski daudzsološu kino projektu tapšanu, kas šodien Latvijas Televīzijai ļauj Eiropas nozīmīgākajā kultūras filmu tirgū profesionāļiem no visas pasaules prezentēt savu dokumentālo filmu par mūsu izcilo operdziedātāju Elīnu Garanču,” uzrunā norādīja vēstniece.

Filma tapusi, divus gadus sekojot Elīnas Garančas dzīvei Latvijā un citur pasaulē. Milzīgais darbs un pašdisciplīna, operas dīvas ātrais dzīves ritms un viņas personības lielums ietverts LTV veidotajā filmā.

Avant Première 2018 filmu tirgus šogad veltīts Ziemeļeiropas reģionam un katru gadu norisinās paralēli starptautiskajam kino festivālam Berlinale.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā