Vēstniece Skujiņa Hamburgā tiekas ar pilsētas pārstāvjiem un apmeklē latviešu kora “Cantus” koncertu

08.12.2017. 17:16
Vēstniece Skujiņa Hamburgā tiekas ar pilsētas pārstāvjiem un apmeklē latviešu kora “Cantus” koncertu

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa 8. decembrī iepazīšanās vizītē apmeklēja Hamburgu, kur tikās ar pilsētas amatpersonām un Hamburgas tirdzniecības kameras pārstāvjiem, kā arī apmeklēja laikraksta “Hamburger Abendblatt” rīkoto latviešu kora “Cantus” koncertu Hamburgas centrālajā baznīcā.

Hamburgas rātsnamā vēstniece Skujiņa tikās ar pilsētas Otro birģermeistari Katrīnu Fēgebanku (Katharina Fegebank) un Hamburgas kultūras un mediju senatoru Dr. Karstenu Brosdu (Carsten Brosda), pārrunājot Latvijas valsts simtgades kultūras programmu Hamburgā, sadarbību kultūras tūrisma jomā un zinātnes ekselences apmaiņā. Vēstniece apmeklēja arī Hamburgas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kur tikās ar kameras Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāju Korinnu Nīnštetu (Corinna Nienstedt), pārrunājot ekonomiskās sadarbības iespējas.

Kopā ar Latvijas Goda konsuli Hamburgā Dr. Sabīni Zommerkampu-Homani (Sabine Sommerkamp-Homann) vēstniece Skujiņa apmeklēja Kuldīgas meiteņu kora “Cantus” Ziemassvētku koncertu Hamburgas centrālajā Sv. Miķeļa (Sankt Michaelis) baznīcā. Korim “Cantus” šogad paredzēti vēl 14 koncerti Hamburgā un tās apkārtnē.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā