Berlīnē plaši atzīmē Latvijas valsts svētkus

17.11.2017. 19:04
Berlīnē plaši atzīmē Latvijas valsts svētkus

17. novembrī Latvijas vēstniecība Vācijā rīko nacionālās dienas diplomātisko pieņemšanu Hesenes federālās zemes pārstāvniecībā Berlīnē, kā arī Latvijas goda konsulu tikšanos vēstniecībā. Vakarā Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa ar uzrunu atklās Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrības rīkoto valsts svētku koncertu, kurā uzstāsies diasporas mūzikas kolektīvi un tradīcijām bagātā latviešu postfolkloras grupa “Iļģi”.

Hesenes pārstāvniecībā vēstniece Skujiņa uzsvēra brīvas, drošas, vienotas un stabilas Eiropas nozīmīgumu un norādīja, ka mūsdienu reģionālos un globālos izaicinājumus iespējams risināt tikai kopējiem spēkiem, sadarbojoties. Vēstniece arī uzsvēra Latvijas cilvēku, ekspertu, menedžeru, zinātnieku un mākslinieku nozīmīgo pienesumu šīs sadarbības veicināšanā.

“Šobrīd mēs raugāmies uz gaidāmo Latvijas valsts apaļo jubileju – Latvijas jaunākās vēstures nozīmīgāko notikumu. Šis jubilejas gads dod iespēju atskatīties uz pagātni un uz paveikto, taču vienlaicīgi tas ir arī labs iemesls, lai sanāktu kopā. Vēlos jūs visus aicināt nākamgad svinēt kopā ar mums gan pasākumos šeit Vācijā, gan jo īpaši, apmeklējot Latviju,” uzrunā pauda vēstniece.

Tiekoties ar goda konsuliem vēstniecībā, pārrunāta Latvijas pārstāvniecība Vācijas reģionos, ekonomiskās sadarbības un investīciju piesaistes jautājumi, kā arī saskaņoti plāni un ieceres Latvijas simtgades atzīmēšanai Vācijā 2018. gadā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā