Vēstniecība atzīmē valsts svētkus kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā

17.11.2017. 19:02
Vēstniecība atzīmē valsts svētkus kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā

Tautieši Vācijā ar svinībām lielākās un mazākās Vācijas pilsētās šogad plaši atzīmē Latvijas 99. dzimšanas dienu. Vēstniecības darbinieki valsts svētkus šogad atzīmēs kopā ar tautiešiem Berlīnē, Štutgartē, Minhenē un Villihā.

17. novembrī Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa ar uzrunu atklās Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrības rīkoto valsts svētku koncertu “Frannz Club Berlin”, kur uzstāsies diasporas mūzikas kolektīvi un tradīcijām bagātā latviešu postfolkloras grupa “Iļģi”. 18. novembrī vēstniece apmeklēs Latviešu kultūras biedrības SAIME rīkotās valsts svētku svinības “Kur tā zeme laimīgā” Štutgartes Mārtiņbaznīcā ar diasporas kolektīvu uzstāšanos un grupas “Brāļi Puncuļi” koncertu.

Savukārt vēstniecības vadītājas vietnieks Jānis Bērziņš 18. novembrī ar uzrunu atklās Latviešu kultūras biedrības “Namejs” rīkotās valsts nacionālās dienas svinībās Minhenē “Sarkanbaltsarkans” ar koru “Austrumkalns” (Londona) un “Laima” (Minhene) uzstāšanos. Vēstniecības Konsulārās nodaļas vadītāja Dace Pogenpola uzrunās viesus “Deutsch-Lettischer Freundeskreis e.V.” rīkotajās valsts nacionālās dienas svinībās Villihā (Willich).

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā