Vēstniecībā Berlīnē notiek diasporas jauniešu tikšanās "Tiecies, tiecies, tīklojies!"

16.11.2017. 16:01
Vēstniecībā Berlīnē notiek diasporas jauniešu tikšanās "Tiecies, tiecies, tīklojies!"

16. novembrī Latvijas vēstniecībā Vācijā notika Berlīnes latviešu bērnu un kultūras biedrības organizētā diasporas jauniešu tikšanās “Tiecies, tiecies, tīklojies!”, kuru ar uzrunu atklāja Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa.

Pasākuma laikā ar savu pieredzi dalījās kustības un biedrības "Ar pasaules pieredzi Latvijā" pārstāvji Elīna Grīniece un Jānis Kreilis, par savu ideju izveidot Nīderlandes studentu biedrību pastāstīja Elīze Kauliņa. Savukārt Ansis Strazdiņš ļāva ieskatīties Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 norisē, bet Ilze Zīlmane pastāstīja par savu parlamenta prakses pieredzi Bundestāgā. Aija Mežale dalījās ar saviem iespaidiem, kurus viņa guvusi strādājot Greifsvaldes universitātē, bet Rozīte K. Spīča atklāja, ko viņai devusi iesaiste Erasmus apmaiņas studiju programmā.

Tikšanās laikā jauniešiem bija iespēja ne vien iepazīties ar līdzīgi domājošajiem un iedvesmoties no citu aktīvo jauniešu pieredzes stāstiem, bet arī diskutēt un dalīties ar savām idejām un domām. Tikšanās mērķis bija izvērtēt jau esošo piedāvājumu un iespējas diasporas jauniešiem Vācijā un mēģināt apzināt viņu aktuālās vajadzības, vēlmes un intereses.

Šo tikšanos atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds un Latvijas vēstniecība Vācijā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā