Latvijas uzņēmums UPB vēstniecībā informē Valsts prezidentu par savu darbību Vācijā

31.10.2017. 15:45

31. oktobrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis darba vizītes Vācijā ietvaros apmeklēja Latvijas vēstniecību Berlīnē, kur Latvijas uzņēmuma UPB AS valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš iepazīstināja ar koncerna meitas uzņēmuma “UPB Energy” darbību Vācijā.

UPB AS ir viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā. UPB pamata darbības nozares ir būvkonstrukciju projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība, montāža, tirdzniecība un serviss. UPB AS ietilpst vairāk nekā 40 uzņēmumi un ražotnes Latvijā, Vācijā un vairākās citās Eiropas valstīs. UPB šobrīd strādā vairāk nekā 1500 darbinieku. UPB holdinga apgrozījums pērn sasniedzis 142 miljonus eiro.

Vizītes turpinājumā Valsts prezidents piedalīsies Reformācijas 500. gadadienas svinīgajos pasākumos Vācijas pilsētā Vitenbergā, kuros piedalīsies arī Vācijas Federālais prezidents Franks Valters Šteinmeiers, Vācijas kanclere Angela Merkele un viesi no citām Eiropas valstīm. Vizītes ietvaros notiks Valsts prezidenta divpusējā tikšanās ar Vācijas Federālo prezidentu.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā