Vēstniecībā Berlīnē uzņem Saeimas pašvaldību komisijas un Smiltenes novada pašvaldības delegāciju

03.07.2017. 16:47
Vēstniecībā Berlīnē uzņem Saeimas pašvaldību komisijas un Smiltenes novada pašvaldības delegāciju

3. jūlijā Latvijas vēstniece Vācijā Elita Kuzma vēstniecībā uzņēma Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijas delegāciju un tās priekšsēdētāju Saeimas deputātu Sergeju Dolgopolovu, kā arī Smiltenes novada pašvaldības pārstāvjus un domes priekšsēdētāju Gintu Kukaini.

Vēstniece ar delegācijas pārstāvjiem pārrunāja Latvijas-Vācijas divpusējo attiecību un pašvaldību sadraudzības aktualitātes, kā arī Eiropas Savienības dienaskārtības jautājumus.

Programmas ietvaros delegācijai paredzēta vizīte Bundestāgā, kur to uzņems Bundestāga deputāts Uve Šummers (Uwe Schummer), viesošanās Ziemeļreinas-Vestfālenes parlamentā Diseldorfā, Smiltenes sadraudzības pilsētas Villihas (Willich) domes apmeklējums un tikšanās ar Villihā bāzētās Latvijas-Vācijas sadraudzības biedrības pārstāvjiem.

Delegācijas apmeklējums sasaucas ar ministru prezidenta Māra Kučinska šonedēļ gaidāmo darba vizīti Vācijā, kuras ietvaros tiks atzīmēta Valmieras un Gīterslo (Ziemeļreina-Vestfālene) pilsētu sadraudzības 25. gadadiena un parakstīti vairāki jauni sadarbības līgumi starp Latvijas un Vācijas pašvaldībām. Valmieras un Gīterslo reģionu pašvaldībām vēsturiski izveidojušās ciešas saiknes.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā