Baltijas valstis kopīgi ielīgos Jāņus Berlīnē

22.06.2017. 10:55
Baltijas valstis kopīgi ielīgos Jāņus Berlīnē

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vēstniecības šogad rīko kopēju Jāņu svinēšanu Eiropas Akadēmijas dārzā Berlīnē. Viesus gaida plaša muzikāla programma ar latviešu un citu Baltijas valstu mākslinieku uzstāšanos, bet latviskus ēdienus un dzērienus piedāvās Berlīnes restorāns “Ķirsons”.

Līgotājus sagaidīs un vakara gaitā ar dziesmām un dejām pavadīs no Latvijas atbraukusī grupa “Zemundes muižas muzikanti”, kas demonstrēs arī īpaši sagatavotu Latviešu folkloras izrādi. No Rīgas Berlīnē ieradīsies tradīcijām bagātais bērnu ansamblis MOMO, kurš viesus iepriecinās ar savu muzikālo programmu. Ar Līgo dziesmām uzstāsies Berlīnes latviešu koris, bet dejā sauks lietuviešu un igauņu diasporas deju kolektīvi.

Baltijas valstu sestdienas skoliņas piedāvās Vainagu pīšanas darbnīcu, kurā viesi varēs apgūt vainagu pīšanas mākslu un pagatavot sev Jāņiem atbilstošu galvas rotu. Pasākumā būs iespējams nobaudīt Jāņu sieru, latviešu alu un arī kādu brangāku maltīti, kuru piedāvās Berlīnes restorāns “Ķirsons”.

Baltijas valstu vēstniecības Vācijā un Eiropas Akadēmija tradicionāli rīko kopēju Jāņu atzīmēšanu Berlīnē.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā