Vēstniecība piedalās Baltā galdauta svētkos Ķelnē ar Latvijas hokeja izlasi

03.05.2017. 20:33

Latvijas vēstniecības Vācijā vadītājas vietnieks Jānis Bērziņš 4. maijā Ķelnē piedalīsies Baltā galdauta svētkos ar Latvijas hokeja izlasi, kurus par godu Valsts simtgades atklāšanai un izlases startam 2017. gada pasaules čempionātā rīko Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pasaules 16 stiprākās hokeja izlases šogad par čempionu titulu cīnīsies Vācijā un Francijā. Latvija grupu turnīru uzsāks 6. maijā Ķelnē, spēlējot pret Dāniju, Slovākiju, Itāliju, Zviedriju, ASV un Krieviju. Vēstniecības mājas lapā ir apkopota svarīga informācija ceļotājiem, kuri plāno apmeklēt pasaules čempionātu Ķelnē.

4. maijā ar Balto galdautu svētkiem tiek svinēta Latvijas valsts otrā dzimšanas diena, atceroties 1990. gada 4. maiju, kad Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma deklarāciju Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu - lēmumu, kas atjaunoja Latvijas suverenitāti. Šogad 4. maijā tiek atklātas arī Valsts simtgades svinības un atzīmēti 100 gadi kopš vēsturiskā Latgales lēmuma apvienoties ar Kurzemi un Vidzemi ceļā uz neatkarīgu valsti. Šis notikums kļuva par pagrieziena punktu Latvijas neatkarības iegūšanā.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā