Vēstniece Elita Kuzma paneļdiskusijā: Mēs nedrīkstam šaubīties par Eiropas sasniegto

02.12.2016. 15:50

Sekojot Hesenes Federālo un Eiropas lietu ministres Lūcijas Putrihas (Lucia Puttrich) ielūgumam, Latvijas vēstniece Vācijā Elita Kuzma 1. decembrī piedalījās paneļdiskusijā “Sarunās ar Eiropu” (“Mit Europa im Gespräch“), kura norisinājās Hesenes federālās zemes pārstāvniecībā Berlīnē. Diskusijā piedalījās arī Maltas un Čehijas vēstnieki Vācijā, sarunu vadīja pazīstamais un ilggadējais Vācijas sabiedriskās televīzijas korespondents Briselē Rolfs-Dīters Krauze (Rolf-Dieter Krause).

Latvijas vēstniece Vācijā diskusijā aicināja neaizmirst un nešaubīties par Eiropas sasniegto, kā arī turpināt strādāt pie ekonomikas izaugsmes un sociālās drošības stiprināšanas. E.Kuzma atgādināja, ka arī Latvija bijusi solidāra un nekad nav apšaubījusi Eiropas vērtības, pat ne grūtākajā finanšu krīzes brīdī. Tāpat vēstniece uzsvēra Vācijas svarīgo lomu Eiropas un Baltijas jūras reģiona drošībā un stabilitātē, kā arī atgādināja par Lielbritānijas nozīmīgo vietu Eiropas drošības arhitektūrā.

Uz diskusiju ciklu “Sarunās ar Eiropu” tiek aicināti Eiropas Savienības dalībvalstu vēstnieki, lai veicinātu ideju un domu apmaiņu par aktuālajiem izaicinājumiem, iespējām un riskiem Eiropas Savienībai. Vēstniekiem tiek dota iespēja arī iepazīstināt ar savas valsts nostāju un aktualitātēm. Līdz šim diskusiju ciklā piedalījušies 13 vēstnieki.

 


Prese kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Vācijā
Adrese: Reinerzstrasse 40/41, 14193 Berlīne, Vācija
Telefons: +49 (0) 30 826 002 22
Fakss: +49 (0) 30 826 002 33
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr   twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā