Konsulārā informācija

09.04.2021. 14:34

Adrese (konsulārā nodaļa):

122 rue du Commerce, 1000 Brussels (skatīt kartē)

Tālrunis:

+32 2 2383 236

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieņemšanas laiks:

UZMANĪBU!

Ņemot vērā Covid19 radīto veselības apdraudējumu un Beļģijas valdības noteiktos ierobežojošos pasākumus,  laikā līdz šā gada 25.aprīlim konsulārie pakalpojumi būs pieejami ierobežotā apjomā un tikai neklātienē.

Aicinām sazināties ar vēstniecību Beļģijā, zvanot uz tālruni +32 2 2383 236, vai sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  .

Priecāsimies, ja kopīgi spēsim rast vispiemērotāko risinājumu jūsu situācijai!

 

  • Aicinām pieteikt apmeklējumu pases vai personas apliecības izgatavošanai vēstniecības elektroniskajā pieraksta sistēmā
  • Citu vēstniecības pakalpojumu un palīdzības saņemšanai lūdzam rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni +32 2 2383 236
  • Lūdzam ņemt vērā, ka rūpēs par klientu un darbinieku veselību, apmeklētāju pieņemšana notiek, ievērojot stingrus distancēšanās un higiēnas prasību noteikumus. Aicinām stingri ievērot noteikto pieraksta laiku.
  • Ārkārtas situācijās lūgums zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta tālruni, kas pieejams 24h: +37126337711 vai rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Konsulāro pakalpojumu cenrādi skatīt šeit