Par vēstniecības Beļģijā darbu no 25. septembra

28.09.2020. 10:24

Informējam, ka epidemioloģiskās drošības situācijas dēļ Beļģijā un jo īpaši Briselē,  Latvijas vēstniecība Beļģijā no 2020. gada 25. septembra uz laiku pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē.

Turpināsim sniegt konsulāro palīdzību pilnā apmērā, iespēju robežās darot to attālināti.

Uz laiku tiek pārtraukta jaunu pieteikumu pieņemšana personu apliecinošu dokumentu izgatavošanai, jo šim pakalpojumam nepieciešama personas klātbūtne vēstniecībā.

Pārējo konsulāro pakalpojumu  sniegšana (civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana, daudzvalodu veidlapu izsniegšana, izziņu izsniegšana, pieteikumu pieņemšana bērnu reģistrācijai Latvijas pilsonībā)  tiks turpināta izmantojot  pieteikumu iesniegšanas iespēju attālināti, personai identificējoties caur www.latvija.lv  vai ar e-parakstu.  

Labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem un sniegsim konsultācijas vēstniecības darba laikā - darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00 - pa tālruni  +32 (0) 2 2383 236.  Jautājumus variet uzdot arī rakstot uz vēstniecības e-pastiem:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Atgādinām, ka gadījumā, ja nonākat ārkārtas situācijā aicinām nekavējoties sazināties ar Latvijas vēstniecību Beļģijā vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26337711 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši” un sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Beļģijā
23, avenue des Arts, 1000 Brisele, Beļģija
Telefons: +32 2 2383 236
Fakss: +32 2 2383 254
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā