Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce-Līcīte tiekas ar Latvijas pārstāvjiem starptautiskajā koka būvniecības nozares izstādē „Bois&Habitat 2015”

20.03.2015. 18:53

No 20. līdz 23. martam Beļģijas pilsētā Namīrā notiek ikgadējā koka būvniecības nozares izstāde "Bois & Habitat 2015", kurā pirmo reizi 180 dalībnieku vidū ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu piedalās Latvijas uzņēmumi KL Houses, Sia Frame House, STALI un WWL Houses.

Apmeklējot izstādi, Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce-Līcīte pauda gandarījumu par to, ka Latvijas koka būvniecības industrija kļūst atpazīstamāka Beļģijā. „Šī izstāde, kuru ik gadus apmeklē ap 20 000 viesu un kurā piedalās vairāk nekā 180 uzņēmumu no Šveices, Francijas, Nīderlandes un Luksemburgas, ir nozīmīgs notikums un lieliska iespēja, lai Beļģijas tirgu un arī pārējos izstādes dalībniekus iepazīstinātu ar Latvijas koka māju būvniecības nozares potenciālu.”

Uzņēmēji apliecināja, ka saredz labu perspektīvu savai produkcijai Beļģijas tirgū. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projektu vadītājs kokrūpniecības nozarē Filips Tālbergs uzsvēra, ka Latvijas uzņēmēju rezultāti pēc pirmās dalības šajā izstādē un izdarītie secinājumi būs pamats turpmākai rīcībai.

Jūnijā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Beļģijā tiek plānota koka būvniecības nozares pārstāvju vizīte Beļģijā, kas būtu turpinājums Beļģijas tirgus izpētei un potenciālo sadarbības partneru iepazīšanai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Beļģijā
23, avenue des Arts, 1000 Brisele, Beļģija
Telefons: +32 2 2383 236
Fakss: +32 2 2383 254
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā