Konsulārā informācija

17.04.2019. 14:45

Uzmanību!

Sākot ar 2019.gada 1. aprīli, konsulātā iesniedzamajiem Baltkrievijas Republikā izsniegtajiem publiskajiem dokumentiem jābūt apstiprinātiem ar apliecinājumu "Apostille"  Baltkrievijas Republikas kompetentajā iestādē.

 

Šengenas vīzas saņemšana

Dokumentus Šengenas vīzas noformēšanai var iesniegt kompānijas ‘’Pony Express’’ Vīzu centrā,  adrese: Minska, Kalvarijskaja 42. Vīzu centra pieņemšanas laiki: darba dienās no 9:00 līdz 17:00 (papildinformācija pieejama „Pony Express” mājaslapā http://pony-visa.by)

Vai arī vēstniecībā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru +375 17 388 75 55, (līniju apkalpo kompānija „Pony Express”)

Pieteikumus Šengenas vīzas noformēšanai bez iepriekšēja pieraksta vēstniecībā var iesniegt šādas personu kategorijas.

Sākot ar 23.06.2015. Šengenas vīzu pieteicējiem tiek veikta biometrisko datu iegūšana (pirkstu nospiedumi). Personām, kas ir 12 gadus vecas un vecākas, iesniedzot vīzu pieteikumus vēstniecībā vai Vīzu centrā  jāierodas personīgi.

 

Dokumentu iesniegšana uzturēšanās atļaujas saņemšanai

Dokumentu iesniegšana uzturēšanās atļauju noformēšanai notiek katru ceturtdienu no pulksten 9:00 līdz 12:00 bez iepriekšēja pieraksta.

Par vēstniecības sniegtajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas maksājumu kartēm vai ar bankas pārskaitījumu. (sīkāka informācija)