Vēstnieks E. Semanis viesojas pie Nobela prēmijas laureātes S. Aleksijevičas

10.09.2020. 19:52

Vēstnieks E. Semanis kopā ar ES delegācijas vadītāju un ES vēstniekiem, kā arī diplomātiem Minskā viesojas pie Nobela prēmijas laureātes S. Aleksijevičas atbalsta vizītē.

Latvijas vēstnieks sarunā ar izcilo rakstnieci nodeva viņai sveicienus un solidaritātes apliecinājumus no Latvijas. S. Aleksijeviča un E. Semanis dalījās savās pārdomās par norisēm Baltkrievija un reģionā kopumā.   

ES delegācija savā paziņojumā presei raksta: “Pēc spontānas solidaritātes vizītes vakar mēs esam atpakaļ viesmīlīgajā Nobela prēmijas laureātes Svitlanas Aleksijevičas mājā gandrīz pilnā sastāvā. Mēs, ES vēstnieki no Austrijas, Bulgārijas, Čehijas, Igaunijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas un Rumānijas, kā arī pilnvarotie lietveži no Nīderlandes, Polijas, Slovākijas, Zviedrijas un Somijas koordinācijas biroja vadītāja apbrīnojam Aleksijevičas kundzes, citu Baltkrievijas Koordinācijas padomes locekļu un pilsonisko iniciatīvu pārstāvju drosmi un neatlaidību, pieprasot Baltkrievijā likuma varu, cilvēku cieņas ievērošanu, kā arī viņu valsts suverenitātes un neatkarības saglabāšanu.”

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā