Vēstnieks E. Semanis tiekas ar ārlietu ministru V. Makeju

09.07.2020. 22:06

2020. gada 9. jūlijā vēstnieks Einars Semanis tikās ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju. Tikšanās laikā tika pārrunātas Latvijas un Baltkrievijas divpusējās attiecības un to turpmākā attīstība, kā arī Baltkrievijas prezidenta priekšvēlēšanu procesa norise.

Abas puses bija vienisprātis, ka Latviju un Baltkrieviju vieno labas kaimiņattiecības. Par to liecina intensīvais politiskais dialogs, sadarbība ekonomikas un kultūras jomās. Ministrs un vēstnieks īpašu uzmanību pievērsa sadarbībai transporta un loģistikas sfērā.

V. Makejs un E. Semanis apsprieda priekšvēlēšanu kampaņas norisi Baltkrievijā. Vēstnieks pauda cerību, ka prezidenta vēlēšanas notiks atbilstoši starptautiski noteiktajiem demokrātisku vēlēšanu organizācijas un norises principiem. E. Semanis atzīmēja, ka tam ir liela nozīme, nostiprinot pēdējos gados sasniegto Baltkrievijas un Eiropas Savienības attiecībās.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā