Vēstnieks ar koncerna “Belneftehim” priekšsēdētāju Andreju Ribakovu pārrunā sadarbības iespējas ar Latviju

06.12.2019. 08:52

2019. gada 5. decembrī Latvijas vēstnieks Baltkrievijas Republikā Einars Semanis tikās ar Baltkrievijas naftas un ķīmijas koncerna “Belneftehim” priekšsēdētāju Andreju Ribakovu, lai pārrunātu sadarbību ar Latviju.

Vēstnieks aicināja “Belneftehim” koncerna uzņēmumus turpināt izmantot Latvijas tranzīta koridora piedāvātās iespējas. Abas puses bija vienisprātis, ka jaunas sadarbības iespējas paver abu Baltkrievijas naftas pārstrādes rūpnīcu modernizācija, kas tām ļaus palielināt darba efektivitāti, dažādot produkcijas klāstu un ražot izstrādājumus ar augstāku pievienoto vērtību.

Koncerns “Belneftehim” apvieno uzņēmumus un organizācijas, kas nodarbojas ar naftas ieguvi, pārstrādi un transportēšanu, naftas un ķīmisko izstrādājumu ražošanu, zinātnisko darbību, projektēšanu, celtniecību, remontu un preču piegādi plašiem ārvalstu tirgiem, tai skaitā Latvijai. Koncerna uzņēmumi ražo vairāk nekā 500 naftas un ķīmijas izstrādājumu veidus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā