Minskā tiek svinēta Latvijas valsts proklamēšanas 101.gadadiena

15.11.2019. 16:53

2019. gada 14. novembrī Baltkrievijas sadraudzības un kultūras sakaru biedrībā notika svinības par godu Latvijas valsts proklamēšanas 101.gadadienai.

Apsveikuma uzrunas teica Baltkrievijas sadraudzības un kultūras sakaru biedrības Prezidija vadītāja Ņina Ivanova, Latvijas-Baltkrievijas sadraudzības biedrības priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Gedroits, Prezidenta Vadības akadēmijas pirmais prorektors Valērijs Borodjeņa, Baltkrievijas Ārlietu ministrijas Eiropas departamenta vecākais padomnieks Andrejs Avramenko un Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Einars Semanis.

Vēstnieks E.Semanis apsveica Latviju un klātesošos Latvijas valsts proklamēšanas 101.gadadienā, un izteica pārliecību par sekmīgu tālāko Latvijas un Baltkrievijas labo kaimiņattiecību attīstību un stiprināšanu.

Svinību laikā tika sniegts ieskats Latvijas vēsturē un poēzijā, cita starpā uzsverot Latvijas un Baltkrievijas ievērojamāko dzejnieku Jāņa Raiņa un Jankas Kupalas ciešo draudzību, kā arī Baltkrievijas Mūzikas akadēmijas studenti un pasniedzēji sniedza muzikālos priekšnesumus.

Uz pasākumu bija uzaicināti Baltkrievijas sadraudzības un kultūras sakaru biedrības pārstāvji, skolu jaunatne, latviešu diaspora un Latvijas vēstniecības Baltkrievijā darbinieki.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā