Vēstnieks Einars Semanis Minskā atklāj semināru par Latvijas tūrisma nozares piedāvātajām iespējām

24.09.2019. 16:35

2019. gada 24. septembrī Latvijas Republikas vēstnieks Baltkrievijas Republikā Einars Semanis  kinoteātrī “Silver Screen Cinemas” atklāja semināru Baltkrievijas tūroperatoriem un masu mediju pārstāvjiem par Latvijas tūrisma nozares piedāvātajām iespējām.

Uzrunājot semināra apmeklētājus, vēstnieks uzsvēra, ka Latviju ar Baltkrieviju saista draudzīgas un senas kaimiņattiecības, tāpēc ir īpaši liels gandarījums pēdējos gados novērot arī pozitīvu tūristu skaita pieaugumu. Tāpat vēstnieks atzīmēja, ka šovasar Latvijas Ekonomikas ministrija un Baltkrievijas Sporta un Tūrisma ministrija noslēdza sadarbības memorandu tūrisma jomā, kas ir labs pamats sadarbības padziļināšanai šajā jomā.

Semināru vadīja Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Baltkrievijā vadītājs Georgijs Vojevoda un tajā ar prezentācijām uzstājās Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Rīgas Motormuzeja, Latvijas nacionālās aviokompānijas “Airbaltic”, uzņēmuma “Tallink”, atpūtas un sporta kompleksa “Dzintarkrasts” un ceļojumu biroja “Averoja” pārstāvji, kas iepazīstināja ar Latvijas tūrisma nozares piedāvājumu privātajiem un biznesa tūristiem no Baltkrievijas.

Semināru ar Latvijas vēstniecības atbalstu organizēja Latvijas ārējā ekonomiskā pārstāvniecība Baltkrievijā un to apmeklēja apmēram 70 Baltkrievijas tūrisma nozares un mediju pārstāvji.

“Silver Screen Cinemas” ir pirmais multiplekss Baltkrievijā ar Latvijas kapitālu, kas Minskā darbojas kopš 2014. gada.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā