Šķēpmetēja Līna Mūze tiekas ar Latvijas vēstniecības Minskā darbiniekiem

09.09.2019. 16:03

2019. gada 9. septembrī Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze tikās ar Latvijas Republikas vēstnieku Baltkrievijā Einaru Semani un Latvijas vēstniecības Baltkrievijā darbiniekiem. Līna Mūze ir iekļauta Eiropas komandas sastāvā vieglatlētikas komandu sacensībās, kur sacentīsies Eiropas un ASV sportisti.

Vēstnieks Einars Semanis novēlēja veiksmi Līnai Mūzei šajās sacensības un izvirzīto sporta mērķu sasniegšanu, kā arī uzvaru Eiropas komandai sacensībās Minskā.

Latvijas delegācijā bija arī Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš un Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs.

Minskā 9.-10. septembrī notiek vieglatlētikas sacensības starp Eiropas un ASV komandām, un Latvijas šķēpmetēja šķēpmešanas sektorā izies jau pirmajā dienā. Kopā sacensībās piedalīsies 300 sportisti, un katrā programmas veidā piedalīsies četri atlēti no katra kontinenta.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā