Vēstnieks Einars Semanis iesniedz akreditācijas vēstuļu kopijas Baltkrievijas ārlietu ministra vietniekam Oļegam Kravčenko

05.08.2019. 17:04

2019. gada 5. augustā vēstnieks Einars Semanis iesniedza akreditācijas vēstuļu kopijas Baltkrievijas ārlietu ministra vietniekam Oļegam Kravčenko.

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuālie Latvijas un Baltkrievijas divpusējo attiecību jautājumi, sadarbība politiskajā, ekonomiskajā un kultūras jomā, kā arī Baltkrievijas attiecības ar Eiropas Savienību (ES) un Ziemeļatlantijas līguma organizāciju (NATO).

Vēstnieks Einars Semanis atzīmēja aktīvo politisko dialogu, jo Baltkrievija ir svarīga kaimiņvalsts un Latvija ir ieinteresēta nostiprināt pozitīvu attiecību dinamiku. Tāpat vēstnieks aicināja tālāk attīstīt un pilnveidot sadarbību ekonomikas, it īpaši transporta, un citās jomās.

Sarunas gaitā E.Semanis un O.Kravčenko pauda gatavību turpināt nostiprināt ciešās divpusējās attiecības starp Latviju un Baltkrieviju.  

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā