Latvijas filmas prezentē Latvijas – Baltkrievijas kopuzņēmumā “Silver Screen cinemas” Minskā

07.12.2018. 13:59
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Ar mērķi turpināt iepazīstināt baltkrievu skatītājus ar Latvijas kinofilmām valsts simtgadē, 2018. gada 6. decembrī Latvijas – Baltkrievijas kopuzņēmuma “Silver Screen cinemas” kinoteātrī “Velcom cinemas” Minskā tika demonstrēta filmu studijas “Platforma Film” mākslas filma “Nameja gredzens”.

Pirms filmas auditoriju uzrunāja Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Dr. Mārtiņš Virsis un filmas režisors Aigars Grauba. Uz filmas noskatīšanos bija aicināti vēstniecības sadarbības partneri – Baltkrievijas institūciju pārstāvji, Baltkrievijas valsts Universitātes Starptautisko attiecību fakultātes studenti un pasniedzēji, baltkrievu inteliģence, strādājošie Latvijas uzņēmēji Baltkrievijā un diplomātiskais korpuss.

7. un 8. decembrī filmas “Nameja gredzens” un “Sapņu komanda 1935” turpat “Silver Screen” kinoteātrī “Velcom cinemas” Minskā varēs noskatīties jebkurš interesents. Arī pirms šiem seansiem paredzēta režisora Aigara Graubas uzruna.

Kinoteātris “Silver Screen cinemas” ir Latvijas – Baltkrievijas kopuzņēmums, kurš savas neilgās darbības laikā Baltkrievijā spējis ieņemt vadošo lomu kopējo tendenču noteikšanā savā biznesa sfērā, un to var uzskatīt par vienu no sekmīgāk realizētajiem Latvijas investīciju projektiem Baltkrievijā. 2014. gadā tika atvērts pirmais kinoteātris Minskā, bet pagājušajā gadā sadarbībā ar Baltkrievijas lielāko mobilo sakaru operatoru “Velcom” uzņēmums atklāja savu trešo kinoteātri “Velcom cinemas”, kurā arī notika Latvijas filmu prezentācija. “Velcom cinemas” ir pašlaik lielākais kinoteātris Baltkrievijā ar kopējo ietilpību līdz 1000 apmeklētājiem septiņās kinozālēs, kurš vienlaikus izmanto pēdējās tehnoloģijas filmu atskaņošanā un mūsdienīgu pakalpojuma sniegšanas vidi.

Šis pasākums ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm Baltkrievijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā