Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji viesojas Vitebskas apgabalā

08.03.2018. 15:15

No šī gada 5. Līdz 7. Martam Vitebskas apgabalā uzturējās Kurzemes plānošanas reģionā esošo pašvaldību Alsungas, Grobiņas, Kuldīgas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rojas, Rucavas, Saldus, Skrundas, Talsu, Vaiņodes, Ventspils novada, Brocēnu un Durbes vadītāju delegācija. Savas vizītes laikā, Kurzemes pašvaldību vadītāji tikās ar Vitebskas pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētāja vietnieci Zinaīdu Koroļovu un Vitebskas pilsētas deputātu padomes priekšsēdētāju Vladimiru Belēviču, Oršas rajona izpildkomitejas priekšsēdētāju Aleksandru Pozņjaku un Oršas izpildkomitejas darbiniekiem, kā arī Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas, Vitebskas nodaļas vadību. Apmeklēja Vitebskas speciālās ekonomiskās zonas administrāciju, Oršas Linu kombinātu, Oršas mākslas galerija un novadpētniecības muzejs, I. Repina muižas muzeju, kā arī jaunizveidoto Vitebskas tautas mākslas skolas vēstures muzeju.

Tikšanās laikā tika pārrunāta gan Baltkrievijas pieredze, kā arī Baltkrievijas pašvaldību pienākumu un atbildības jomas, kā arī iespējamās sadarbības formas starp Kurzemes reģionu un Vitebskas apgabalu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā