Latvijas tūrisma operatori meklē sadarbības partnerus Minskā

15.05.2012. 19:21

15.maijā Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Mihails Popkovs tikās ar Latvijas tūrisma firmu pārstāvjiem, kuri bija ieradušies vēstniecībā pirms došanās uz darba semināru Minskā. Latvijas vēstnieks ar tūrisma nozares pārstāvjiem pārrunāja iespējas uzlabot sadarbību starp Latvijas vēstniecību un tūrisma kompānijām, tādējādi veicinot tūristu apmaiņu starp Latviju un Baltkrieviju.

Dienas otrajā pusē darba seminārā, kas noritēja Baltkrievijas Tūrisma un sporta ministrijā, Latvijas tūrisma operatori tikās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, lai iepazītos ar Baltkrievijas tūrisma industrijas iespējām un apskatītu Minskas pilsētas nozīmīgākos tūrisma objektus.

Kā ziņots iepriekš, no 15. līdz 18.maijam Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas un Rīgas tūrisma attīstības biroja „LIVE Rīga” delegācija uzturas Baltkrievijā, lai iepazītos ar tūrisma piedāvājumu un iespējām plašāk attīstīt sadarbību tūrisma jomā ar šo valsti. Vizīti organizē Latvijas Republikas vēstniecība Minskā un konsulāts Vitebskā sadarbībā ar Baltkrievijas Republikas Tūrisma un sporta ministriju un Vitebskas apgabala izpildkomiteju.