Latvijas muzeji piedalās virtuālā Muzeju dienas projektā Baku

17.05.2020. 19:58

2020. gada 19. maijā Baku Starptautiskās Muzeju dienas atzīmēšanas ietvaros multimediālā projektā "Virtuālā muzeju nakts" pilsētas kultūrvidē ar Latvijas vēstniecības Azerbaidžānā atbalstu piedalīsies arī divi Latvijas muzeji - Daugavpils Marka Rotko Mākslas centrs un Modes Muzejs.

Šī projekta laikā Baku iedzīvotājiem būs iespēja virtuāli iepazīties ar Azerbaidžānas un citu valstu muzeju kolekcijām, kas pandēmijas laikā nav iespējams klātienē līdz šim visā pasaulē ierastajās Muzeju naktīs. Muzeju sagatavotās video projekcijas tiks izrādītas vairākās vietās Baku centra pagalmos, kur pilsētnieki tās varēs aplūkot no savu māju logiem un balkoniem, kā arī Mūsdienu mākslas centra YARAT interneta platformā www.yarat.az.

Projektu īsteno Mūsdienu mākslas centrs YARAT un Baku pilsētas kultūras pārvalde sadarbībā ar Azerbaidžānas mākslinieces Sabinas Šiklinskas projektu “PLATFORMA Art”, Azerbaidžānas Nacionālo paklāju muzeju, Baku Gētes centru un vairākām Azerbaidžānā rezidējošām ārvalstu vēstniecībām. Latvijas vēstniecība pateicas tekstilmāksliniecei Ivetai Vecenānei par atbalstu projekta koordinācijā.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā
Adrese: 44 J. Jabbarli Str., AZ 1065, Baku, Azerbaidžāna.
Telefons: + 994 12 4366778
Fakss: + 994 12 4366779
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā