Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā piedalās kultūras festivālā "Global Village"

20.02.2015. 20:59

20. februārī Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā piedalījās starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC (Association Internationale des Etudiants en Sciences Economiques et Commerciales) organizētajā kultūras festivālā Global Village ("Pasaules ciemats"). Vēstniecības darbinieki informēja apmeklētājus par izglītības, tūrisma un atpūtas iespējām Latvijā, stāstīja par vēsturi, kultūru, tradīcijām, kā arī uzsvēra Latvijas nozīmīgo lomu šā gada pirmajā pusgadā - prezidentūru ES Padomē. 

Festivāla moto: Feel the unity of the World! ("Sajūti pasaules vienotību!"). Tā ietvaros Baku Park Bulvar centrā savas valstis pārstāvēja 18 Azerbaidžānā rezidējošās ārvalstu vēstniecības. Festivāla organizētāji uzsver - tikai iepazīstot un izprotot citu valstu kultūras īpatnības un esot tolerantiem vienam pret otru, varam sasniegt vienotību un harmoniju pasaulē. Īpaši nozīmīga šī ideja ir mūsdienu ģeopolitiskās situācijas kontekstā.

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadītā organizācija AIESEC dibināta 1948. gadā un darbojas 124 pasaules valstīs. Organizācijas mērķis ir attīstīt studentu profesionālās iemaņas un līderības potenciālu, piedaloties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos.

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Azerbaidžānā
Adrese: 44 J. Jabbarli Str., AZ 1065, Baku, Azerbaidžāna.
Telefons: + 994 12 4366778
Fakss: + 994 12 4366779
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā