Konsulārā informācija

25.06.2020. 16:53

Informējam, ka Latvijas Republikas vēstniecības Austrijas Republikā Konsulārās nodaļas pieņemšana tiek atsākta ierobežotā apjomā no 2020. gada 20. maija.

Aicinām Latvijas valstspiederīgos Šveicē, Slovākijā un Lihtenšteinā sekot oficiālajiem paziņojumiem par ceļošanas nosacījumiem savā mītnes valstī.

Lūdzam ņemt vērā, ka vēstniecībā pieņems apmeklētājus tikai pēc iepriekšējas reģistrācijas elektroniskajā pierakstu sistēmā

Apmeklētāji bez pieraksta pieņemti netiks.

Vienlaicīgi Konsulārās nodaļas telpās tiks ielaists tikai viens apmeklētājs vai vienas ģimenes locekļi. Pieņemšanas laikā lūdzam lietot sejas aizsarglīdzekļus/maskas. Vēstniecībā tiks nodrošināts roku dezinfekcijas līdzeklis, un pēc katra apmeklētāja tiks dezinficētas virsmas pieņemšanas zonā.

Uzturoties vēstniecības teritorijā, lūdzam stingri ievērot vēstniecības darbinieku norādījumus.

Ārkārtas situācijās lūgums zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta tālruni, kas pieejams 24h: +371 26 33 77 11vai rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēstniecībā Austrijā ir pārtraukta vīzu izsniegšana, tādēļ trešo valstu pilsoņiem nepieciešamības gadījumā ir jāvēršas Latvijas vēstniecībā Francijā.

Vēstniecības Konsulārā nodaļa atrodas Stefan Esders Platz 4, A-1190 Vienna, Austria (skatīt kartē)

Kā pie mums nokļūt 

Lūdzam ņemt vērā, ka konsulāros pakalpojumus iespējams apmaksāt tikai ar bankas norēķinu kartēm vai pārskaitījumu.

Pieņemšanas laiks:

Pirmdienās, trešdienās, piektdienās plkst. 10.00–13.00