Izsludina konkursu attīstības sadarbības granta projektiem ES Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstīs 2020. gadam

24.04.2020. 10:11

Ārlietu ministrija izsludina granta projektu konkursu „Atbalsts attīstības sadarbības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs” projektiem Eiropas Savienības Austrumu partnerības valstīs – Gruzijā, Moldovā, Ukrainā –, kā arī Centrālāzijas reģiona valstīs – Kirgizstānā, Tadžikistānā, Uzbekistānā.

Balstoties uz Paziņojumu par ES globālo atbildes reakciju uz Covid-19, konkurss paredzēts steidzamu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu risināšanā, tai skaitā veselības jomā, un ar Covid-19 krīzi saistīto sociālekonomisko izaicinājumu pārvarēšanai. Mērķa sasniegšanai atbalsts var tikt paredzēts partnervalstu publiskās pārvaldes attīstībai un spēju stiprināšanai, uzņēmējdarbības attīstībai un eksportspēju stiprināšanai, demokrātiskas līdzdalības veicināšanai.

Ņemot vērā ar Covid-19 krīzi saistītos ierobežojumus, aktivitātes var būt ieviešamas attālināti, tostarp izmantojot e-risinājumus.

Konkursā var pieteikties Latvijas Republikas tiešās un pastarpinātās valsts pārvaldes iestādes, pašvaldības, citas valsts iestādes, kā arī Latvijas Republikā reģistrētas biedrības, nodibinājumi, komersanti un arodbiedrības. Projekta iesniedzējam ir jābūt vismaz vienam sadarbības partnerim saņēmējvalstī.

Projektu īstenošanai kopējais pieejamais finansējums ir 445 253 EUR. Viens attīstības sadarbības granta projekts var saņemt no 20 000 līdz 60 000 EUR.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz š.g. 10. maija plkst. 23.59. Papildu informācijai par konkursu aicinām zvanīt pa tālruni 67015967 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informācija par uzvarētājiem tiks publicēta Ārlietu ministrijas mājaslapā.

2020. gada 24. aprīlī plkst. 13.00 visiem interesentiem tiks rīkota videokonference (notiks latviešu valodā) par projektu iesnieguma sagatavošanas prasībām. Dalība attālinātajā sanāksmē jāpiesaka ne vēlāk kā līdz 23. aprīļa plkst. 13.00, nosūtot sanāksmes dalībnieka vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā