Aicinām 21.augustā apmeklēt Latvijas mākslinieču izstādes atklāšanu vēstniecībā

20.08.2019. 17:39
Aicinām 21.augustā apmeklēt Latvijas mākslinieču izstādes atklāšanu vēstniecībā

Aicinām uz laikmetīgās mākslas izstādes "Women in Art" atklāšanu 21.augustā plkst.16 Latvijas vēstniecībā Berlīnē.

Izstādē būs apskatāmi Latvijas mākslinieču Vijas Zariņas, Kristas Dzudzilo, Annas Afanasjevas, Annas Baklānes un Elenas Tarasenko darbi. Izstāde tiek rīkota sadarbībā ar Berlīnes mākslas galeriju TVD ART. Viesus lūdzam iepriekš pieteikties pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izstāde tematizē Trešās Atmodas laikā dzimušo mākslinieču veikumu, kā arī sieviešu lomu mākslā, sabiedrībā un ceļā uz valsts neatkarības atgūšanu. Izstāde ir viens no Baltijas ceļa 30. gadadienas pasākumiem Vācijā.

Baltijas ceļa gadadiena Vācijā tiek atzīmēta cieša sasaistē ar Berlīnes mūra krišanas 30.gadadienu. Plašā pasākumu programma turpināsies 23.septembrī ar diskusiju “Baltijas brīvības ceļam 30” Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Berlīnē. No 8. līdz 26. oktobrim Berlīnes kinoteātrī “Krokodil” tiks demonstrēts Baltijas ceļa filmu cikls. Sadarbībā ar Berlīnes pilsētu 6.novembrī slavenajā Ģetzemanes (Gethsemanskirche) tiks rīkota Dziesmotās revolūcijas un Baltijas ceļa diena, bet no 29.oktobra līdz 3.novembrim Baltijas ceļš būs viena no centrālajām tēmām Lībekas Ziemeļeiropas filmu festivālā. Savukārt 9.novembrī, Berlīnes mūra krišanas gadadienā, norisināsies Eiropas mūzikas nakts, kurā Latvija būs pārstāvēta ar mūzikas pasākuma konceptu “The Room”.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā