Valsts prezidents Berlīnē tiekas ar Eiropas lielākās preses izdevniecības mediju pārstāvjiem

16.08.2019. 15:41
Valsts prezidents Berlīnē tiekas ar Eiropas lielākās preses izdevniecības mediju pārstāvjiem

Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Berlīnē tikās ar Eiropas lielākās preses izdevniecības “Axel Springer Verlag” mediju pārstāvjiem un pārrunāja būtiskākos izaicinājumus, ar ko jārēķinās Eiropas Savienībai.

Ieskicējot Eiropas nākotnes attīstības kursu, sarunā ar žurnālistiem Valsts prezidents Egils Levits uzsvēra Eiropas kopīgās vēsturiskās atmiņas nostiprināšanas nozīmi. Tāpat tika pārrunāti aktuālie Eiropas Savienības drošības un transatlantisko attiecību jautājumi, kā arī Latvijas–Vācijas sadarbība perspektīvā.

Pieminot Baltijas ceļa un Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienu, tika pārrunāta arī abu vēsturisko notikumu loma apvienotas un demokrātiskas Eiropas veidošanā.

Darba vizītes laikā paredzēta arī tikšanās ar Vācijas Federālo prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru, Bundestāga prezidentu Dr. Volfgangu Šoibli un Latvijas diasporas pārstāvjiem.

Sagatavoja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā