Valsts prezidents Berlīnē ar amatpersonām un medijiem runās par Eiropas nākotni un Latvijas–Vācijas divpusējām attiecībām

15.08.2019. 08:33
Valsts prezidents Berlīnē ar amatpersonām un medijiem runās par Eiropas nākotni un Latvijas–Vācijas divpusējām attiecībām

Valsts prezidents Egils Levits piektdien, 16. augustā, dosies uz Vāciju, lai tās galvaspilsētā Berlīnē ar Vācijas amatpersonām un medijiem pārrunātu Latvijas un Vācijas divpusējās attiecības, Eiropas Savienības nākotnes un Eiropas drošības izaicinājumus.

Valsts prezidentu Egilu Levitu oficiālajā rezidencē Schloss Bellevue uzņems Vācijas Federālais prezidents Franks Valters Šteinmeiers. E. Levits tiksies arī ar Bundestāga prezidentu Dr. Volfgangu Šoibli Reihstāga ēkā.

Darba vizītes laikā Valsts prezidents apmeklēs Eiropas lielāko mediju namu “Axel Springer Verlag”, kur tiksies ar vairākiem redaktoriem un žurnālistiem, kā arī sniegs interviju laikrakstam “Die Welt”.

17. augustā Valsts prezidents E. Levits tiksies ar Latvijas diasporas pārstāvjiem.

Sagatavoja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā