Vēstniecībā Austrijā ar semināru par likuma varu viesojas Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele un tiesnešu delegācija

04.07.2019. 11:25
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

3. jūlijā Latvijas vēstniecībā Austrijā viesojās Satversmes tiesas delegācija un notika Satversmes tiesas priekšsēdētājas Inetas Ziemeles vadīts seminārs “Likuma vara Latvijā un Eiropā”.

Pasākumā piedalījās un diskusijā par tiesiskumu Latvijā un Eiropā iesaistījās Vīnē rezidējošie Eiropas Savienības dalībvalstu, Rietumbalkānu un Austrumu Partnerības valstu vēstnieki un diplomāti, kā arī pārstāvji no Austrijas Federālā kanclera biroja un Federālās Eiropas lietu, integrācijas un ārlietu ministrijas.

Latvijas delegāciju pārstāvēja Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele, priekšsēdētājas vietniece Sanita Osipova, kā arī Satversmes tiesas tiesneši Aldis Laviņš, Gunārs Kusiņš, Daiga Rezevska, Artūrs Kučs un Jānis Neimanis.

Satversmes tiesas pārstāvji oficiālā vizītē Austrijā uzturas no 1. līdz 3. jūlijam. Vizītes laikā delegācija apmeklē Austrijas Konstitucionālo tiesu un Austrijas Augstāko tiesu, lai dalītos pieredzē un pārrunātu konstitucionālo tiesību aktualitātes.

Seminārs ir viens no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas projektiem.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā