Igaunijas tūrisma nozares pārstāvjus iepazīstina ar tūrisma iespējām Latvijā

27.03.2019. 09:03

27.martā Latvijas vēstniecība Igaunijā un Latvijas Investīciju attīstības aģentūra rīko informatīvu semināru Igaunijas tūroperatoriem un medijiem par tūrisma iespējām Latvijā. Semināru atklās Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons.

Pasākuma programmā paredzētas Latvijas tūrisma nozares pārstāvju prezentācijas par tūrisma piedāvājumu klāstu Latvijas novados un lielākajās Latvijas pilsētās. Ņemot vērā aviokompānijas “AirBaltic” vadošo vietu pasažieru pārvadājumos Tallinas lidostā, programmā iekļauta prezentācija par aviokompānijas aktualitātēm un attīstības plāniem.  Semināra dalībnieki arī tiks iepazīstināti ar jaunumiem Latvijas viesnīcu un restorānu piedāvājumu klāstā. Semināra noslēgumā tiks organizēta Latvijas un Igaunijas tūroperatoru un tūrisma asociāciju pārstāvju kontaktbirža, dodot iespēju abu valstu tūrisma nozares pārstāvjiem veidot jaunus kontaktus un pārrunāt jau konkrētas sadarbības iespējas. 

Latvijas un Igaunijas tūrisma tirgus saista cieša sadarbība un liela abpusēja interese, ko apliecina arvien pieaugošais tūristu skaits uz abām valstīm. Saskaņā ar statistikas datiem abas valstis ierindojas otras valsts  iedzīvotāju populārāko tūrisma  galamērķu augšgalā, kas liek tūrisma nozares pārstāvjiem apzināt arvien jaunas sadarbības iespējas un strādāt pie jaunu tūrisma produktu piedāvājumu klāsta.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā