Vēstniece Skujiņa tiekas ar Bundestāga Baltijas valstu sadraudzības grupas deputātiem

20.03.2019. 09:14
Vēstniece Skujiņa tiekas ar Bundestāga Baltijas valstu sadraudzības grupas deputātiem

20. martā Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa vēstniecībā uzņēma Bundestāga starpparlamentu sadraudzības grupas ar Baltijas valstīm priekšsēdētāju Aloizu Karlu (Alois Karl) un citus grupas biedrus – Vācijas parlamenta deputātus.

“Eiropas Savienības budžeta veidošanā šā brīža prioritātes ir Kohēzijas un Kopējās lauksaimniecības politika, taču, domājot par aktuālajiem izaicinājumiem un nākotni, uzmanība jāpievērš arī drošības finansējumam, jāinvestē informācijas telpas noturības veicināšanā un ārējo robežu stiprināšanā,” tiekoties ar deputātiem uzsvēra vēstniece Skujiņa.

Vēstniece ar Bundestāga deputātiem pārrunāja Eiropas Savienības aktualitātes, t.sk. ES budžeta plānošanu, darbu pie vienojošo vērtību stiprināšanas, Latvijas un Vācijas starpparlamentāro sadarbību, kā arī informēja par aktuālo Latvijas politikā.

Latvijas un Vācijas parlamentus vieno aktīva sadarbība, sniedzot nozīmīgu pienesumu ciešu divpusējo attiecību veidošanā. Vēstniecībā viesojās gandrīz visu Bundestāgā ievēlēto partiju deputāti. Pārstāvētas bija Vācijas Kristīgo demokrātu apvienība (CDU), Vācijas Sociāldemokrātiskā partija (SPD), Apvienība 90./Zaļie (Bündnis 90/Die Grünen) un Alternatīva Vācijai (AfD). Nākamā Bundestāga sadraudzības grupas vizīte Latvijā paredzēta š.g. septembrī.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā