Ministru prezidents Kariņš tiksies ar Merkeli

11.03.2019. 12:33
Ministru prezidents Kariņš tiksies ar Merkeli

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pirmdien, 11. martā, atradīsies darba vizītē Berlīnē, Vācijas galvaspilsētā. Vizītes laikā Ministru prezidents tiksies ar Vācijas federālo kancleri Angelu Merkeli (Angela Merkel).

Uzsākot vizīti, Ministru prezidents piedalīsies Commerzbank un Latvijas vēstniecības Vācijā kopīgi organizētās darba brokastīs “Globālās finanšu sistēmas drošība un noturība”, kurās savu dalību jau apstiprinājuši Vācijas finanšu sektora pārstāvji, uzņēmēji, politiķi un diplomātiskā korpusa pārstāvji. Pasākuma laikā Ministru prezidents klātesošos iepazīstinās ar savu redzējumu par nepieciešamām pārmaiņām Eiropas banku sistēmā.

Vizītes turpinājumā Ministru prezidents tiksies ar Vācijas federālo kancleri Angelu Merkeli. Tikšanās laikā iecerēts pārrunāt Latvijas un Vācijas divpusējo sadarbību, aktuālos ārējo attiecību, drošības un Eiropas Savienības jautājumus.

K. Kariņam vizītes ietvaros paredzēta arī tikšanās ar Kristīgo demokrātu apvienības vadītāju Annegretu Krampu-Karrenbaueri (Annegret Kramp-Karrenbauer).

Vizītes noslēgumā K. Kariņš sniegs interviju laikrakstam “Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

Valsts kancelejas preses paziņojums

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā