Vēstniecībā Berlīnē viesojas Latvijas un Vācijas Bruņoto spēku karavīri

07.03.2019. 16:55
Vēstniecībā Berlīnē viesojas Latvijas un Vācijas Bruņoto spēku karavīri

7. martā Latvijas vēstniecībā Berlīnē viesojās Latvijas Nacionālo bruņotu spēku un Vācijas Bundesvēra karavīri, kuriem Vācijas puses organizētā ikgadējā Iekšējās vadības semināra ietvaros bija iespēja iepazīties ar vēstniecības daudzpusīgo darbu un uzdevumiem.

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa savā uzrunā iepazīstināja abu bruņoto spēku virsniekus un instruktorus ar Latvijas-Vācijas divpusējo attiecību aktualitātēm un vēstniecības darba virzieniem. Vēstniece uzsvēra aizsardzības un drošības politikas nozīmīgumu starpvalstu attiecībās.

Savukārt Latvijas aizsardzības atašejs Vācijā pulkvedis Edgars Einiks pasākuma dalībniekiem sniedza ieskatu savos amata pienākumos un informēja par aizsardzības jomas aktualitātēm.

Vācijas Bruņoto spēku Iekšējās vadības centrs regulāri organizē pieredzes apmaiņas braucienus partnervalstīm. Šī nedēļa ir veltīta Latvijai.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā