Eiropas Komisijā atklāj Ārlietu ministrijas ceļojošo izstādi “Latvijas gadsimts”

22.11.2018. 14:58
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2018. gada 21. novembrī Eiropas Komisijā, atzīmējot Latvijas simtgadi, Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība ES sadarbībā ar Eiropas Savienības komisāra Valda Dombrovska biroju un Eiropas Komisiju atklāja Ārlietu ministrijas ceļojošo izstādi "Latvijas gadsimts".

Atklāšanas uzrunas viesiem sniedza Eiropas Savienības komisārs Valdis Dombrovskis un Eiropas Komisijas pirmais viceprezidents Frans Timmermans. Viesu vidū bija Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienībā pastāvīgā pārstāve-vēstniece Sanita Pavļuta-Deslandes, vēstniece Alise Balode, augsta līmeņa Eiropas Savienības institūciju pārstāvji, citu valstu diplomāti, institūcijās strādājošie latvieši. Izstādes atklāšanā ar priekšnesumu viesus priecēja Briseles latviešu tautas deju dejotāji.

Papildu informācija

No 11. līdz 23. novembrim Briselē Eiropas Komisijas ēkā izstādīta Ārlietu ministrijas ceļojošā  izstāde "Latvijas gadsimts". Izstādes ekspozīcija, kas sastāv no 10 brīvstāvošiem stendiem un ko kopīgi veidojuši vairāk kā 65 Latvijas muzeju, sniedz iespēju iepazīstināt Eiropas Komisijas pārstāvjus un apmeklētājus ar Latvijas vēsturi, uzsverot valstiskuma kontinuitāti. Izstāde no 2018. gada 4. maija apskatāma arī Latvijas Nacionālā vēstures muzeja telpās Rīgā, Brīvības bulvārī 32. Vairāk par izstādi lasiet šeit: https://lv100.lv/programma/kalendars/latvijas-muzeju-kopizstade-latvijas-gadsimts/

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā